ТДВ “БАШТАНСЬКИЙ СИРЗАВОД”

Товариство з додатковою відповідальністю «Баштанський сирзавод», продукція якого відома в Україні та за її межами під Знаком для товарів та послуг «Славія», вважається одним з провідних експертів сирної справи.

Система управління якістю на ТДВ «Баштанський сирзавод» сертифікована у відповідності з вимогами ISO 9001:2008. Система управління безпечністю харчових продуктів у відповідності з ISO 22000:2005.

Популярність продукції, що випускається під ТМ «Славія», характеризується двома важливими ознаками — технологічністю та природністю. Будь-яка спроба обійти, штучно прискорити або скоротити обов’язкові складні біологічні процеси виробництва сиру одразу ж дається взнаки на кінцевому результаті — смаку та ароматі продукту.

Продукція Баштанського сирзаводу, незалежно від сорту сиру, є еталоном чистого смаку. Свідченням цього є висока популярність, якою неодмінно користується продукція ТМ «Славія».

Сьогодні продукція підприємства представлена майже в усіх регіонах України та надходить до кінцевого споживача через мережу супермаркетів, а також через роздрібну торговельну мережу.