Підприємство компанії Терра Фуд готується до виходу на ринок ЄС

Україна у такий важкий час отримала статус на членство в ЄС.
Підприємства компанії ТЕРРА ФУД також не стоять на місці. 21.07.2022 Білоцерківський Молочний Комбінат отримав акредитацію на експорт молочної продукції до країн Євросоюзу. До цієї мети ми йшли не один рік, це результат стабільних інвестицій у модернізацію обладнання, підтримання та удосконалення системи менеджменту безпечності та якості харчової продукції, розвиток та плідну співпрацю з постачальниками молока-сировини.

Про це повідомляє офіційний сайт terrafood.ua

Щоб отримати право на експорт молочної продукції в країни Європейського Союзу, аудит мають пройти не лише потужності виробника, а і ферми-постачальники. І перевіряється не лише якість молока, але й сама ферма — те, як у них налаштоване управління.

Щоб розвивати експорт молочної продукції в Європу, виробник в Україні має довести, що має достатньо безпечної та якісної молочної сировини, яка відповідає стандартам Європейського союзу. Це молоко екстра якості.

Акредитація – це розширення ринків збуту для ТЕРРА ФУД.
Компанія переконана – вироблені на українському виробництві молочні продукти є конкурентоспроможними поруч з продукцією, яка виготовляється у Європейському союзі, та матиме великий попит у європейського споживача.

Довідково: «Терра Фуд» — компанія-лідер із переробки молока в Україні, один із найбільших вітчизняних виробників молочної продукції. На ринку представлена торговельними марками «Ферма», «Біла Лінія», «Тульчинка», Premialle, «Золотий резерв», «Вапнярка» та ін. Є лідером з продажу та експорту вершкового масла та рослинно-вершкових сумішей, твердого та плавленого сиру, виробництва та продажу фети в Україні. Експортує продукцію до 55 країн. Виробничі потужності «Терра Фуд» включають 11 молочних підприємств, що сертифіковані на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001, менеджменту в галузі безпеки харчової продукції ISO 22000, НАССР.