ТМ “СЛАДОСВІТ”

ТМ «СЛАДОСВІТ»

Продукція торгової марки «Сладосвіт» виробляється приватним підприємством «Імперіал плюс». Підприємство засновано у 2000 році та розташовано у селищі Чорнобай, на лівому березі Черкаської області. Даний регіон є одним з найчистіших в Україні.

Головна стратегія підприємства – дотримання високого рівня якості продукції, що виробляється вже багато років. Перш за все, у виробництві використовується молоко найвищої якості виключно українських виробників. Багаторічний досвід фахівців ПП “Імперіал плюс”, у поєднанні з сучасними можливостями та технологіями, забезпечує непорушність принципу – якісна продукція з улюбленими традиційними смаковими властивостями. В той же час активно впроваджуються виробництва нових видів продукції за власними оригінальними рецептурами та технологіями.

 Сертифікація підприємства за міжнародною системою HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) за ДСТУ ISO 22000:2019 та стандартом HALAL, відкрило нові можливості як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.