ТОВ “ГЕО-ІНЖИНІРИНГ УКРАЇНА”

Компания GEO-ENGINEERING є сервісним центром компанїї AVE TECHNOLOGIES (Della Toffola Group), провідного італійського виробника ліній розливу біологічно активних продуктів (соку, чаю, молока, кетчупів, соусів тощо) і лікеро-горілчаної продукції.

GEO-ENGINEERING пропонує великий вибір обладнання для розливу газованих напоїв, квасу, мінеральних вод, слабоалкогольних та енергетичних коктейлів у скляні та ПЕТ-пляшки, алюмінієві та жерстяні банки. Комплект поставки може включати системи водопідготовки, купажні відділення різної продуктивності для приготування сиропів методами кип’ятіння чи пастеризації з наступною тонкою фільтрацією, для цукру і цукрозамінників, лінії розливу різної продуктивності від 1.000 і до 60 000 пляшок/годину.

Усі функціональні частини обладнання виготовляються з нержавіючої сталі з підвищеною стійкістю та гігієнічною нешкідливістю. При конструюванні та виробництві обладнання використовуються найпередовіші технології, включаючи можливість стерильного та асептичного розливу, використання системи безрозбірної CIP мийки з постійним з постійним моніторингом основних функцій, розлив продукції в атмосфері інертного газу та інші.