ТОВ «Органік Мілк»

ТОВ «Органік Мілк» – завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Компанії входять до складу вертикально інтегрованої компанії «Галекс-Агро», що складається з чотирьох компліментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва/тваринництва та здійснюють свою діяльність в рамках продуктового ланцюжка – від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки сировини та виробництва і просування на ринку готової продукції високої якості.

Свого часу засновник компанії Олександр Ющенко відвідав виставку органічних продуктів у Німеччині, захопився ідеєю і, розуміючи, що наша сировина є унікальною за показниками якості та чистоти, вирішив організувати подібне виробництво в Україні. Так у серпні 2013 року розпочалося будівництво заводу з переробки власного органічного молока. І вже в  травні 2014 року випустили першу продукцію.

Компанія Органік Мілк – одна із перших на вітчизняному ринку органічної продукції, яка стала діяти в рамках продуктивного ланцюжка “від лану до столу” тобто від власного виробництва сировини до просування продукції на ринку. 

Тому і наш логотип «О» – означає не лише органічне, а й символізує наше замкнуте коло виробництва. 

Усі процеси від вирощування кормів до переробки контролює «Органік Стандарт» − компанія, яку зараховано до переліку офіційних сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Відповідно до цих стандартів, ми:

• не  використовуємо на полях пестициди, гербіциди та будь-які інші штучні речовини та ГМО;

• не використовуємо у тваринництві гормони росту, лактації, генно-модифіковані корми та домішки у корми. Наші телята протягом 4 місяців п’ють материнське молоко, а не замінники з генно-модифікованої сої;

• при переробці продукції ми не використовуємо жодних штучних консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.

ТОВ «Органік Мілк» має на меті підвищити якість життя споживачів, запропонувавши їм здорову та безпечну органічну продукцію, цим самим популяризувати культуру споживання органічної продукції та сформувати екологічний дружній життєвий простір для майбутнього покоління.