ТОВ «Переяслав-Молпродукт»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Переяслав-Молпродукт» – сучасне підприємство з переробки молока, одне з найпопулярніших не тільки Київщини, а й в Україні. Його продукція – тільки натуральна, вироблена із екологічно чистої сировини, користується популярністю у споживачів. Підприємство має повагу у ділових партнерів за свою порядність та стабільність.

Завод почав працювати в 1953 році і його потужність була розрахована на переробку 45 т сировини за добу. Випускалися молоко, масло, твороги. Згодом темпи закупівлі та переробки молока виросли до 150-200 т/добу. У 70-их роках розпочали випуск твердих сирів, масла 5 видів, молока 3-х видів, кефіру, ряжанки, сиру м’якого „Дніпровського”, казеїну та морозива.

Починаючи з 1994 року підприємством велася активна робота по організації заготівлі молока від приватного сектора. Для цього було створено відділ по заготівлі молока, який налічує сьогодні 42 особи. Цим відділом проводиться заготівля молока від населення в Переяслав-Хмельницькому, Бориспільському районах Київської області, Золотоніському, Драбівському районах Черкаської області, а також в місті Переяславі-Хмельницькому.

Активне відновлення діяльності підприємства почалося з 1996 року. Було налагоджено випуск фасованої продукції, освоєно нові її види: молоко пряжене, ряжанку, сметану, вершки, декілька сортів сиркових мас тощо. На сьогодні тільки готових продовольчих виробів ЗАТ „Молпродукт” випускає близько двох десятків. Підприємством відновлено давню традицію з випуску твердих сирів на новітньому технологічному обладнанні. Популярними серед споживачів стали сири „Чеддер” та „Переяславська Рада”.

У виробництві продукції застосовуються в основному традиційні технології із врахування сучасних вимог кон’юктури ринку. Постійно втілюються на підприємстві нові технології. Так, переробка молока проводиться на німецькій лінії „МАОЕМА”, що дозволяє переробляти сировину швидко, не втрачаючи її якісні властивості.