ТОВ «С-Транс»

ТОВ «С-Транс» (Зміївський молочний завод) — молокозавод у місті ЗміївХарківської області.

Компанія веде свою історію з 1968 року і є однією з найстаріших молокозаводів України.

Сьогодні підприємство займає площу близько 3 000 м². Потужність виробництва становить 150 тонн на добу.

Компанія випускає продукцію під власними торговельними марками ТМ «Хуторок», ТМ «Пані Хуторянка», ТМ «Молочна ферма», ТМ «Съешка»

 Реалізація нової стратегії розвитку підприємства було розпочато у 2003 році. Робота велася одночасно за кількома напрямками. На заводі розпочалася реконструкція виробничих площ та модернізація обладнання. Окрім цього, було вибудовано програму розвитку партнерських відносин з каналами збуту продукції, яка мала посилити позиції торгових марок, що належать компанії, у Харківській області та сусідніх регіонах.

2003-2011 рр. можна охарактеризувати як період активних інвестицій. За цей час у розвиток компанії було вкладено понад 2 млн. євро. Основними напрямками розвитку стали: система логістики, зміцнення позицій торгових марок на ринку та збільшення їхньої представленості у шести регіонах східної України.

На сьогоднішній день продукція компанії представлена в 600 супермаркетах та 2000 роздрібних торгових точках Східної України. Компанія оперує двома торговими марками, які відомі на території з чисельністю населення понад 15 млн. осіб, займаючи при цьому близько 20% Східної України у своєму сегменті.

На підприємстві функціонує сертифікована система управління безпекою харчових продуктів згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 22000:2005 (Сертифікат №F-5804/15, виданий компанією QSCert, Чехія).

Область поширення системи: закупівля молочної сировини, виробництво молочних, кисломолочних та молоковмісних продуктів.

В рамках системи менеджменту безпеки харчової продукції на підприємстві розроблено та впроваджено плани НАССР, базові програми, операційні базові програми, які дозволяють своєчасно запобігти, усунути або знизити до прийнятного рівня ризики випуску небезпечної продукції.

Система керування безпекою харчових продуктів дозволяє випустити якісну, безпечну продукцію для споживачів.