У квітні 2024 року значення Індексу цін Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй ФАО становило 119,1 пункту, що на 0,3 пункту (0,3 відсотка) вище за переглянутий березневий показник: зниження значення індексів цін на цукор та молочну продукцію не дозволило повністю компенсувати зростання значення індексів цін на м’ясо і, меншою мірою, на рослинні олії та зернові. Таким чином у квітні, після семимісячного періоду зниження, значення ІПЦФ зросло вдруге поспіль, але при цьому виявилося на 9,6 пункту (7,4 відсотка) нижче за відповідний показник минулого року.
Середнє значення Індексу цін на молочну продукцію ФАО у квітні склало 123,7 пункту, що лише на 0,3 пункту (0,3 відсотка) нижче за рівень березня; дане зниження переломило зростання значення даного індексу, що тривало шість місяців поспіль, яке все ще на 5,5 пункту (4,3 відсотка) нижче показників відповідного періоду минулого року.
Міжнародні ціни на сухе знежирене молоко знизилися найзначніше, що в першу чергу обумовлено в’ялим імпортним попитом на спотовому ринку на тлі високої експортної пропозиції, особливо у Західній Європі. Світові ціни на сир трохи знизилися, головним чином через зміцнення курсу долара США.
Водночас світові ціни на вершкове масло продовжили зростати через стійкий імпортний попит та деяке скорочення його запасів у Західній Європі. При цьому ціни на сухе незбиране молоко помірно відновилися через збільшення попиту на середньострокові поставки та сезонне зниження виробництва молока в Океанії.