15 грудня 2021 року у Верховній Раді України створено міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток молочної галузі України»

Сьогодні у Парламенті офіційно оголосили про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток молочної галузі України». Його очолили  народні депутати України Андрій Богданець та Сергій Бунін – члени Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. До складу об’єднання увійшло понад двадцять народних депутатів.

На думку народних обранців, саме ця галузь являється стратегічною складовою економіки України та потребує належної підтримки з боку держави.

Метою створеного міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток молочної галузі України» є:

  • координація роботи, спрямованої на розвиток молочної галузі України;
  • підтримка діяльності молокопереробних підприємств, фермерських та особистих селянських господарств, які займаються виробництвом молока, збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб від їх діяльності та тим самим сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад;
  • сприяння розвитку культури споживання молочних продуктів, як важливої складової здоров’я громадян України;
  • сприяння розвитку інноваційних наукових розробок у сфері молочного скотарства та виробництва молочних продуктів.

Спілка молочних підприємств України вітає ініціативу народних депутатів України та сподівається на подальшу плідну співпрацю у напрямку розвитку молочної галузі  країни та захисту вітчизняних виробників молока та молокопродуктів.