Україна зможе експортувати до Албанії молочні продукти

Держпродспоживслужба у співпраці з МЗС погодила з Міністерством сільського господарства та розвитку села Республіки Албанія форму міжнародного ветеринарного сертифікату для термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною до Республіки Албанія.

Про це інформує Держпродспоживслужба.

Відповідна форма міжнародного сертифікату оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво», в розділі «Ветеринарія та безпечність», в підрозділі «Сертифікати на експорт з України».

Як зазначається, першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку на проведення позапланових заходів ветеринарного контролю у відповідності до вимог країни призначення до головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві, а також до міжрегіональних головних управлінь Держпродспоживслужби на державному кордоні за місцем розташування.

Довідка: На сьогодні погоджено ветеринарні сертифікти для експорту в Албанію трьох груп товарів, а саме: м’яса птиці, м’ясних напівфабрикатів та термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною.