Українські виробники молочних продуктів на Gulfood 2023

З 20 по 24 лютого у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) проходить «Gulfood» 2023 — найбільша і найвпливовіша в світі щорічна виставка харчової промисловості й виробництва напоїв з найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів і бізнес-операцій. Загальна площа павільйону становить 252 кв.м. Це — найбільший стенд від України, який представлений на цій виставці з 2014 року.

Українські компанії є активними учасниками Gulfood – щорічно понад 50 компаній презентують свою продукцію на цій виставці. Серед експонентів – як великі корпорації, так і представники малого та середнього бізнесу. Серед відвідувачів виставки – власники і службовці торгівельних мереж, виробники, імпортери, експортери та дистриб’ютори продуктів і напоїв, представники готельно-ресторанного бізнесу, транспортних компаній, а також державних департаментів, які відповідають за постачання лікарень, цивільних і оборонних об’єктів.

Цього року виставка приймає компанії з 125 країн світу. Україну представляють 35 компаній, серед яких і учасники СМПУ, які складають 50% всіх компаній на національному стенді України: Це, зокрема, Agro-Industrial Alliance, Voloshkove Pole LLC, Milk Alliance, Terra Food Group of Companies, Ukrproduct, Первомайський молочноконсервний комбінат  ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» та інші.

Минулий рік, який став роком небувалих випробувань для всієї країни, показав стійкість наших молочників, які у найважчі місяці змогли зберегти галузь, налагодити виробництво і збут в умовах війни і навіть наростили обсяги експорту деяких молочних товарів. Ритмічна робота підприємств означала допомогу ЗСУ, надання гуманітарної допомоги, збереження робочих місць та забезпечення населення молочними продуктами.

Незважаючи на триваючу війну з російським агресором, яка продовжує впливати на економіку не тільки України, а й всього світу, українські компанії знайшли можливість взяти участь у Gulfood 2023, оскільки експорт – це важлива складова роботи всієї молочної галузі. Участь наших молочних компаній в таких заходах дає можливість ознайомити представників інших країн з продукцією наших компаній, обговорити можливості торгівлі, зустріти вже знайомих партнерів і встановити нові ділові контакти.

Незважаючи на складні умови воєнного часу і відсутність державної допомоги, українські переробники  продовжують працювати на нашу Перемогу і імідж нашої держави у світі.