Український та європейський молочні бізнеси мають об’єднатися для відстоювання інтересів на ринках

 Про це розповів виконавчий директор Спілки молочних підприємств України Арсен Дідур.

На його думкук, відповідна співпраця дозволить сформувати спільні вимоги до урядів напередодні вступу України до Євросоюзу та уникнути конфліктів, подібних до зернового.

Спілка молочних підприємств України планує в березні 2024 року приєднатися до Європейської молочної асоціації. Арсен Дідур підкреслив, що голос молочного бізнесу мають почути до того, як Україна приєднається до Євросоюзу.

За його словами, українські молочники мають намір донести до європейських організацій та урядів специфіку роботи вітчизняних компаній, підкресливши, що інтеграція до Євросоюзу повинна бути підготовлена з обох сторін та має піти на благо як європейського бізнесу, так і українського.

Виконавчий директор СМПУ підкреслив, що не дивлячись на поточні важкі умови, український молочний бізнес в середньостроковому періоді бачить себе частиною європейської молочної родини. Результатом об’єднання молочних асоціацій має стати звернення до урядів України та Євросоюзу, в якому галузі продемонструють єдність спільної позиції щодо роботи на молочному європейському ринку.

Джерело: telegraf