Уряд продовжив державне регулювання цін на продукти харчування

Кабінет Міністрів України продовжив дію державного регулювання цін на окремі види продовольчих товарів в умовах воєнного стану.

Відповідне рішення закріплено постановою уряду №650 від 19 червня, яка набула чинності після завершення в Україні карантину 1 липня, повідомляє Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Згідно із документом, під час воєнного стану та трьох місяців після його скасування регулювання цін здійснюватиметься шляхом встановлення граничного рівня торговельної надбавки (націнки) у розмірі не більш як 10% на обмежений перелік продуктів харчування, а саме: борошно пшеничне вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), яйця курячі категорії С1, птицю (тушки курячі, четвертини тушки курячої), олію соняшникову рафіновану, хліб житньо-пшеничний та батон», — уточнили у відомстві.

Водночас уряд скасував процедуру декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення.