Відбулася чергова Рада директорів СМПУ

Цього тижня відбулася чергова Рада директорів Спілки молочних підприємств України, участь в якій взяли також Віктор Канцурак, Держсекретар Мінагрополітики України та Сергій Сметанко, Директор Департаменту безпеки і оборони Мінекономіки України. Вони поінформували учасників зустрічі про пропозиції своїх Міністерств та очікувані зміни в регулюванні питань, важливих для повноцінної роботи підприємств молочної галузі.

Було розглянуто актуальні для переробних підприємств питання та намічено напрямки роботи СМПУ на найближчий час. Особливу увагу приділено заходам з євроінтеграції, забезпеченню безперебійного енергозабезпечення підприємств та бронюванню їх персоналу, координації дій по боротьбі з фальсифікатом, врегулюванню відносин виробників продукції з ритейлом та стимулюванню виробництва молока.

Під час зустрічі було підкреслено важливість комунікації бізнесу та органів державної влади для забезпечення бронювання працівників молочного сектору як критично важливого у гарантуванні продовольчої безпеки країни.