Відбулася експертна дискусія «Зміни в молочній галузі за рік війни»

Сьогодні Голова Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський взяв участь в експертній дискусії «Зміни в молочній галузі за рік війни», організованою Офісом з розвитку підприємництва та експорту. 

Спікерами виступили перший заступник міністра Мінагрополітики Тарас Висоцький, т.в.о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, координаторка компонента «Молочний сектор», Quality FOOD Trade Program Ірина Висоцька, голова СМПУ Вадим Чагаровський та директор агентства «Інфагро» Василь Вінтоняк.

Учасники дискусії, обговорили такі важливі теми, як:

  • державна підтримка молочної галузі;
  • подолання проблем у виробництві, переробленні, торгівлі, взаємодії з держорганами;
  • молочний експорт та баланс;
  • відкриття нових експортних ринків у 2022 році тощо.

Голова СМПУ, зокрема, окреслив стан та перспективи молочної галузі України під час війни та у післявоєнний період, зосередивши увагу на ключових проблемах у період військового стану.

Довідково: Даний захід проводиться державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», націонаьним проектом Дія.Бізнес та аналітичним агентством ІНФАГРО за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org