Звернення об’єднань та підприємств харчової промисловості України

Об’єднання та підприємства харчової промисловості та аграрної галузі України виступили з відкритим зверненням до українців, в якому запевнили, що проблем з харчовими продуктами немає і не буде.

Відповідне звернення розповсюдило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

“Україна зазнала нечуваного у сучасному світі неспровокованого військового нападу з боку російської федерації. Вже тиждень наша країна мужньо обороняється, країна б’ється за кожен метр нашої території, за кожне місто і кожне село і ми перемагаємо! І ми, виробники харчових продуктів України б’ємося разом з нашими воїнами, нашими захисниками, інколи на межі можливостей, але забезпечуючи наших людей продовольством.

Нестача сировини, збої в постачанні ресурсів, дефіцит енергоносіїв, нестача робочих рук, ракетні та бомбові удари, обстріли, порушення логістики. Проте наші співробітники щодня виходять на роботу, наші водії під обстрілами розвозять необхідні харчові продукти. Ми разом з усім українським народом усвідомлюємо свою відповідальність. Працюють млини, працюють пекарні, працюють молоко- та м’ясо- переробні підприємства та багато інших харчових виробництв. І зараз, як ніколи важливим є продовження роботи та координація діяльності в областях. Закликаємо всіх виробників тримати зв’язок із координаторами, з відповідальними заступниками Голів обласних військових адміністрацій.

Наші Співвітчизники, наші Громадяни, наші Воїни, ми зробимо все можливе та неможливе щоб хліб і до хлібу були щодня у кожного з вас!

Ми не зупинимося.

Ми вистоїмо та переможемо”.