Вітаємо Фірму “Фавор” з 30-річчям!

Щиро вітаємо колег з 30-річчям успішної роботи компанії. Ще на початку своєї діяльності був вибраний напрямок – виробництво продуктів для дітей. У важкі для країни 90-ті роки компанія активно підтримувала київських школярів беручи участь у програмі “Шкільне молоко”, першою в Україні почала виробляти йогурти.

Ми пишаємося тим, що Фірма “Фавор” належить до нашої дружної сім’ї переробників молока – Спілки молочних підприємств України.

Бажаємо подальших успіхів, нових досягнень і розраховуємо на активну підтримку компанією наших починань для процвітання української молочної галузі.

Довідково:

“Фавор” – єдиний молокопереробний завод в м. Києві, на якому виготовлено перший в Україні йогурт та вже понад 28 років виготовляються молоко та молочні продукти ТМ «АМА» і «А-МАМ» для дітей від 2-х років, з короткими термінами придатності – 3-5 днів.

ТОВ «ФІРМА «ФАВОР» випускає продукцію за національними стандартами. На підприємстві впроваджені системи: ДСТУ ISO22000:2019, ДСТУ ISO9001:2015, ДСТУ ISO14001:2015 та отримано сертифікат, який підтверджує натуральність продуктів.