Вітаємо компанію Lactalis з 90-річчям!

19 жовтня компанія Lactalis, яка зараз очолює список Топ-20 молочних компаній світу, святкує своє 90-річчя. Це молочний гігант з річним оборотом 28 млрд євро, де зайнято 85 тисяч працівників.

Історія Lactalis в Україні почалася зі створення 1996 року франко-українського підприємства з виробництва харчового казеїну та масла на базі Миколаївського міського молочного комбінату. Попри кризу в Україні в 1990-х, один із найбільших французьких виробників молочної продукції повірив у потенціал країни і став першим іноземним інвестором у вітчизняну молочну галузь. Продукція компанії під марками President, Lactel, Дольче, Лактонія, Локо Моко, Фанні та Шостка користується заслуженою любовʼю українських споживачів.

Цього четверга, 19 жовтня 2023 року, в річницю групи, Еммануель Бесньє, генеральний директор, урочисто відкриє нову виробничу лінію для President Camembert на заводі в Донфрон-ан-Пуаре в Орні.

Спілка молочних підприємств України бажає компанії Lactalis процвітання, успішного розвитку та утримання своїх лідерських позицій на світовому молочному ринку.