Вітаємо з Днем працівників харчової промисловості!

15 жовтня ми відзначаємо День працівників харчової промисловості, професіоналів, які відіграють в економіці країни дуже важливу роль: забезпечують населення продовольством, поповнюють бюджет країни, експортуючи свою продукцію в десятки країн світу та надаючи роботу сотням тисяч громадян.

Серед 40 різних галузей харчової промисловості молочна галузь займає помітне місце. Молочні полиці – вітрина тих зусиль, які вкладають переробники молока у випуск якісних та різноманітних молочних продуктів для населення. Біржові молочні товари, які випускають наші підприємства – сировина для інших галузей переробки та джерело експортних надходжень до бюджету.

Молочна галузь гідно витримала перші місяці повномасштабних воєнних дій і з перших днів вторгнення агресора доєдналася до надання гуманітарної допомоги населенню, незважаючи на власні проблеми і складнощі доставки. Економічні потрясіння та обстріли нас не зламали, галузь продовжує працювати і допомагати нашим Збройним силам.

Спілка молочних підприємств України вітає всіх працівників молочної галузі, а також своїх колег з інших галузей харчової переробки, з професійним святом. Бажаємо всім скорішої Перемоги, міцного здоровʼя та благополуччя в родинах.

Слава Україні!