СМПУ вітає з Новим роком!

Голова СМПУ Вадим Чагаровський та виконавчий директор СМПУ Арсен Дідур

Спілка молочних підприємств України сердечно вітає всіх працівників переробної галузі, партнерів-постачальників та споживачів нашої молочної продукції з прийдешнім Новим роком!

Бажаємо всім швидкої Перемоги, міцного та стабільного миру, сприятливого бізнес клімату для відновлення та розвитку економіки України. Злагоди та щастя сім’ям, багато з яких зараз роз’єднані війною.

У перші тижні війни СМПУ перейшла від звичної роботи до дій, направлених на збереження молочної галузі країни та гарантування нашим громадянам продовольчої безпеки. Велася постійна активна робота по налагодженню постачання сировини на переробні заводи, розроблялися нові логістичні маршрути та нові експортні можливості. Наші молокозаводи забезпечували і продовжують забезпечувати молочними продуктами біженців та Збройні сили України, надавати гуманітарну допомогу населенню.

Разом з Міністерством агрополітики, Мінекономіки та Держпродспоживслужбою на початку війни було оперативно організовано держзакупівлі, визначено список критичного імпорту та погоджено процедуру отримання пільгової ціни на енергоносії для переробників. Ми вдячні всім, хто співпрацював з нами для отримання реальних результатів, головними з яких є працююча молочна галузь, наявність молочних продуктів у наших магазинах та активне зростання молочного експорту, яке дає значні валютні надходження в бюджет країни.

Можемо сказати, що ми зберегли молочну галузь. І зараз, незважаючи на всі труднощі, ми намагаємося утримувати ціни на молочні продукти на більш менш прийнятному рівні, розуміючи, що можливості споживачів зараз дуже обмежені.

Але ми думаємо також і про перспективу, про розвиток галузі. СМПУ наполягає на необхідності державної підтримки як виробників молока, так і переробників. Прямуючи до ЄС, ми маємо думати про кооперацію, про адаптацію стандартів, модернізацію переробних підприємств, розвиток експортних можливостей та виведення нашої молочної галузі на такий рівень, яким будуть пишатися всі.

Щиро вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Підтримуємо наші доблесні ЗСУ!
Працюємо на благо наших громадян!
Разом переможемо!