Владислава Магалецька: Відкриваємо нові ринки для молочних продуктів

Держпродспоживслужба України робить все можливе для допомоги українському бізнесу – зокрема, молочному.

Про відкриття нових ринків збуту продукції голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька розповіла під час спілкування з представниками підприємств харчової промисловості.

«Станом на жовтень 2021 року молоко та молочні продукти до ЄС постачають 25 українських підприємств. Цього року для наших молочних продуктів і молока вже відкрилися Ліван, Японія, Аргентина, Лівія, Кувейт, Туреччина. Незважаючи на всі складнощі, ми завжди боремося за розширення географії поставок і сподіваємося, що це збільшить можливості просування наших компаній на міжнародні ринки» – зазначила Владислава Магалецька.

Також вона закликала Міністерство аграрної політики та продовольства, народних депутатів, Національну поліцію та Міністерство внутрішніх справ спільно з Держпродспоживслужбою об’єднати зусилля по боротьбі із фальсифікатом, щоб зробити вітчизняний ринок якісним та безпечним.

“Дійсно шановні компанії, які виробляють якісну продукцію, сплачують податки та надають робочі місця, не повинні страждати від «сірого» та «чорного» ринків, які завдають шкоди всій харчовій галузі” – наголосила голова Держпродспоживслужби.