Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс серед українських виробників Favorite Food&Drinks

26-27 березня 2024 року відбудуться дегустації незалежного конкурсу Favorite Food & Drinks. А  15 квітня у Києві в рамках Закритої зустрічі лідерів фуд-ринку пройде церемонія нагородження дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2024.

Учасники конкурсу – юридичні особи, у тому числі ФОП та фермери, які виробляють та / або реалізують
продовольчу продукцію, вироблену як в Україні, так і поза її межами.

Favorite Food & Drinks – визначна подія для професіоналів у галузі виробництва харчових продуктів. Це єдиний в Україні, незалежний, професійний дегустаційний конкурс з ретельно відібраною комісією неупереджених дегустаторів.  До складу членів професійної дегустаційної комісії запрошено висококласних фахівців з ритейлу, ритейлу при АЗК, ГоРеКа: керівники відділів якості, власного виробництва, власних торговельних марок, а також експерти з національних компаній виробників, галузевих асоціацій та профільних інститутів.

Професійний дегустаційний конкурс Favorite Food & Drinks зарекомендував себе як майданчик першої презентації,  тестування нових та інноваційних харчових продуктів, та платформа для  отримання зворотного зв’язку  від неупереджених експертів про традиційні продукти.