Вимоги до позначень молока та молочних продуктів обговорили на засіданні робочої групи Мінагрополітики

Алгоритм покрокових дій імплементації актів Європейського Союзу у сфері молочної галузі, зокрема, в частині вимог до позначень окремих продуктів обговорили на черговому засіданні робочої групи з питань розвитку молочної галузі Мінагрополітики під головуванням першого заступника Міністра Тараса Висоцького.

Зокрема, йшлося про позначення для сухого молока, масла, пастоподібних жирів.

 “В рамках процесу приєднання до ЄС у нас відбувається скринінг законодавства. Є ряд документів, які потрібно підготувати найближчим часом. В рамках імплементації нашого законодавства до європейського нам потрібно розробити і прийняти довгострокові рішення”, – зазначив Тарас Висоцький.

За результатами обговорення домовились сформувати запити та пропозиції до нормативно-правових актів, які адаптують вітчизняне законодавство до вимог ЄС у молочній галузі.

У засіданні робочої групи також взяли участь заступник директора Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики Олена Дадус, представники Європейської Бізнес Асоціації, Спілки молочних підприємств України, представники галузевих асоціацій з виробництва молока, переробних підприємств, наукових установ, провідні експерти галузі.

Джерело: minagro.gov.ua