Як живе переробка: Куликівське молоко

ПрАТ «Куликівське молоко», яке випускає продукцію під ТМ «Куликівка», з початком воєнних дій було змушено призупинити роботу своїх заводів, оскільки частина потужностей знаходилася на тимчасово окупованій території. Проте одразу, як стало можливо відновити роботу з безпекою для працівників, виробництво запрацювало.

Ціни на продукцію трималися на довоєнному рівні до повного розпродажу товару на складах. Частину її безкоштовно надавали жителям Куликівської громади, а також спрямовували на потреби територіальної оборони та армії.

Під час гострої фази конфлікту з підприємства не було звільнено жодного працівника: усі були впевнені, що Збройні Сили України швидко відновлять контроль над територією і виробничий процес буде продовжено.

Асортимент відкоригували на молочні продукти тривалого зберігання, прибравши з виробництва швидкопсувну продукцію. Проте вже зовсім скоро планується повернення до довоєнного асортименту.

За словами голови наглядової ради підприємства Анатолія Дідура, наразі відновлюються прямі поставки товару в магазини. Вже відновили продажі у Чернігів, Корюківку, Ніжин, Бахмач, Батурин, Борзну та прилеглі населені пункти. Також перша машина з продукцією ТМ «Куликівка» пішла в Бровари та Київ, відбулося декілька відвантажень по Україні.

Найближчим часом буде відновлено роботи всіх фірмових магазинів.

Реалізація ж молокопродуктів у Куликівській громаді не припинялася під час всього конфлікту.

«Ми не маємо жодного сумніву в нашій якнайшвидшій перемозі, а тому всю роботу будуємо з амбітними планами на майбутнє. Такий підхід проявляється в побудові партнерських взаємовигідних стосунків з нашими постачальниками, покупцями, працівниками та органами влади.

Ми віримо, що працюючи спільно, підставляючи плече одне одному кожен на своєму місці, разом наближаємо нашу беззаперечну перемогу!» – наголошує Анатолій Дідур.

Голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко» Анатолій Дідур

Довідка. Новітня історія заводу бере свій початок 1999 року після заснування акціонерного товариства “Куликівське молоко”. У жовтні 2000 року на підприємстві запускається оновлене виробництво сухого знежиреного молока та вершків, а в 2006 році вводиться в експлуатацію лінія з виробництва незбираного молока та цільномолочної продукції.

Саме з цього моменту продукція під брендом “Куликівка” з’являється на прилавках магазинів та стає неодмінною складовою споживчого кошика тисяч мешканців Сіверського краю. В процесі сталого розширення в 2011 році асортимент продукції, що виробляється поповнюється сирами твердими, а згодом і кисломолочними.


На даний момент підприємство є одним з лідерів північного регіону країни з виробництва молочних продуктів, якість яких гарантована багаторічним досвідом та традиціями.