Як живе переробка: Молокія

У цей надскладний час кожен наближає Перемогу, сумлінно працюючи на своєму місці.

Молочні компанії СМПУ тримають свій фронт, забезпечуючи потреби населення та Збройних Сил України якісними молочними продуктами, зберігаючи робочі місця та постачаючи свою продукцію у прифронтові регіони.

Деякі підприємства не припиняли роботу з початком війни, деякі тимчасово зупинялися, але зараз працює вже три чверті молокозаводів.

Компанія «Молокія» – одна з тих, котра робить свій вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни: переробляє 500 тонн молока на добу, постачає продукцію на замовлення держави, відправляє у продаж, частину надає як гуманітарну допомогу. Також «Молокія» змогла зберегти робочі місця: наразі її колектив налічує 1300 співробітників.

Виконавчий директор СМПУ Арсен Дідур та співвласник, Голова наглядової ради компанії «Молокія» Віталій Ковальчук
 

Крім того, за весь час військової агресії компанія не піднімала ціни на продукцію, може й собі у збиток, але з розумінням, що робить це для нашої спільної Перемоги.

Довідка. ПрАТ «Тернопільський молокозавод» засновано у 1957 році. Продукція підприємства об’єднана під ТМ «Молокія».

Так як продукція має короткі терміни зберігання, це є основний аргумент щодо вибору ринків збуту. Саме тому підприємство реалізовує продукцію лише в регіонах, які розташовані поруч із тернопільським регіоном — у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській областях. Там створено власні філії ТМ «Молокія», де є спеціальне холодильне обладнання, склади, відповідний транспорт та персонал. Це дозволяє забезпечити процес збуту таким чином, щоб доставка продукції у кожен регіон здійснювалася щоденно. Тобто кожного дня споживачі можуть отримати свіжий продукт ТМ «Молокія».