Як живе переробка: ПрАТ «ДУБНОМОЛОКО»

Сучасний сирний завод ПрАТ «Дубномолоко», на якому виробляють унікальні сири під торговою маркою КОМО, – одне з найпотужніших підприємств України.

З початком воєнних дій, коли частину чоловіків з персоналу заводу було мобілізовано до Збройних Сил України, на їх місце прийшли жінки. Зараз 500 співробітників сирзаводу продовжують виробляти потрібну країні продукцію, яку для ЗСУ і гуманітарної допомоги населенню закуповує держава. Продукція також направляється для продажу у регіонах, в тому числі прифронтових, і на експорт.

За словами Голови правління ПрАТ «Дубномолоко» Олега Власюка, незмінно висока за оцінкою споживачів якість продукції – то результат злагодженої роботи всього колективу.

Виконавчий директор СМПУ Арсен Дідур та Голова правління ПрАТ «Дубномолоко» Олег Власюк

Працюючи на нашу спільну Перемогу, персонал сирзаводу продовжує тримати продовольчий фронт.

Довідка.

Сучасний завод-сироварня «Дубномолоко»,, розташований у місті Дубно, – це особливе місце, де натхнення експертів поєднується з новітніми технологіями та мистецтвом сироваріння. Завод має найсучасніше обладнання для виробництва твердих і плавлених сирів, усі етапи повністю автоматизовані та стандартизовані.

Завдяки цьому підприємство щороку виготовляє понад 15 млн кг твердих сирів і 4 млн кг плавлених сирів за унікальними оригінальними рецептами. КОМО дотримується найвищих стандартів якості та має сертифікат відповідності міжнародному стандарту FSSC 22000.