Як живе переробка: РАДИВИЛІВМОЛОКО

На Рівненщині регіональний виробник молочних продуктів ТОВ «Радивилівмолоко» найважливішим у своїй справі вважає збереження традицій та випуск тільки натуральної продукції. Компанія працює для споживачів заходу України, допомагає Чернігівщині, дбає про свою репутацію і відповідає за якість своєї продукції. Підприємство переробляє 150 тонн молока на добу і дає роботу 700 працівникам.

За словами співвласника компанії Сергія Грисюка, ще на початку війни, згуртувавшись із постачальниками сировини, підприємство почало передавати певну частину виробленого масла та сиру на потреби фронту, територіальної оборони та людей, які опинилися в критичній ситуації в нашій країні. Працюючи на своєму місці, кожен співробітник компанії робить все, що в його силах для якнайшвидшої Перемоги.

Виконавчий директор СМПУ Арсен Дідур та співвласник компанії Сергій Грисюк

Довідка. Початок розвитку компанії «Радивилівмолоко» було покладено в 1978 році. Тоді підприємство мало лише сепараторний пункт, де молоко приймали, охолоджували і відправляли на переробку в Дубно. Під керівництвом Анатолія Івановича Грисюка було запущено цех з виготовлення технічного казеїну та змонтували обладнання для виробництва масла «Селянського». З 1995 року почався розвиток незалежного бізнесу.

Нині компанія «Радивилівмолоко» є одним з лідерів серед Західноукраїнських виробників молочної продукції.