Зустрічайте оновлену «Слов’яночку»

Після призупинки в лютому молочне виробництво PepsiCo в Україні відновило свою роботу з квітня та продовжує поставки на полиці магазинів улюблені молочні продукти українців.

«З огляду на те, що молочна продукція являється основою харчування для мільйонів людей в Україні, ми зробили все можливе, аби відновити роботу молочного виробництва та виконувати наш іконтракти на поставки молока з партнерами. Сьогодні багато що змінилося і на ринку, і в уяві споживачів про звичні продукти й бренди. Тому ми теж маємо на меті трансформувати наш портфель молочних брендів в Україні відповідно до нових фокусів, та розпочинаємо з бренду «Слов’яночка», – коментує Ірина Римарчук, директор з маркетингу категорії Молочні продукти.

В серпні 2022 бренд ми оновили дизайн та позиціонування бренду «Слов’яночка». Новий образ «Слов’яночки» – це наша спроба передати уявлення про красу й жіночність українки, Берегині роду,ніжної і турботливої матері, яка створює родинний затишок, піклується про родину, тримає в своїх руках досвід поколінь і передає його далі, дарує любов, життя і натхнення. Вінок і квіти, що оточують «Слов’яночку», символізують красу, природність і відродження, а також роблять бренд помітним і впізнаваним. Кожен вид продукції має свою гаму кольорів, що метафорично підпорядковується порам року і допомагає споживачам знайти свій продукт на полиці.

Над створенням концепції нового образу «Слов’яночки» працювала команда маркетологів та дизайнерів. Були проведені фокусні опитування, які показали, що більшості респондентів відгукується концепція Берегині. Саме такою ми бачимо «Слов’яночку».

«Молочна продукція «Слов’яночка» вперше з’явилася на полицях українських магазинів двадцять років тому, та багато років супроводжує українців, радуючи безкомпромісною якістю та традиційним смаком. На сьогоднішній день цей бренд займає понад половину об’ємів молочної продукції компанії в Україні та виготовляється виключно з молока екстра-класу від українських постачальників.

 Будучи на 100% українським продуктом «Слов’яночка» також активно долучається до вирішення гуманітарних питань. Так, з початку воєнного вторгнення біля 400 т. продукції «Слов’яночка» було передано на благодійність», – коментує Ростислав Гук, директор з продажів PepsiCo в Україні.