Звернення СМПУ та Izba Mleka до сільськогосподарських асоціацій України та Польщі

Відбулася зустріч керівництва Польської молочної палати (Polska Izba Mleka) та Спілки молочних підприємств України, де обговорювалися протекціонізм та неринкові методи, якими останнім часом користуються лобісти інтересів виробників та переробників окремих видів продукції.

Блокада українсько-польського кордону, яка регулярно організовується різними групами осіб з польської сторони, а тепер і гарячими головами з української, створює напруженість не тільки в торговельних відносинах, завдаючи шкоди бізнесу. Такі дії провокують загострення у відносинах між нашими країнами, чому може порадіти тільки країна агресор.

Польська молочна палата та Спілка молочних підприємств України заявляють про свою готовність добиватися врегулювання ситуації на рівні урядів країн для повернення торговельних відносин в цивілізоване русло з дотриманням правил ринкових віносин та чесної конкуренції.

Закликаємо асоціації інших галузей сільського господарства обох країн висловити свою думку щодо процесів, які відбуваються на кордоні.